В тимчасово окупованому Севастополі ранок видався не надто спокійним. Адже на тимчасово окупованих територіях пролунали вибухи.

У ворогів почалась паніка, адже вони чули декілька вибухів. Натомість окупаційна “влада” інциденти не коментувала.

Починаючи з 7:47 у телеграм-каналах почали писати про вибухи в Севастополі вибухи лунають з однаковою періодичністю. Вперше їх почули орієнтовно о 7:31 18 березня.

На Корабельній стороні Севастополя лунає стрілянина,
– бідкались у телеграм-каналах.

Деякі писали в Корабельній стороні міста чутно таки вибухи, а не стрілянину.

Орієнтовно о 8:01 окупанти написали, що нібито в Інкермані “явно якась перестрілка”. Адже нібито саме звідти лунають гучні звуки.

Народ, що бахає? для салюту рано!
– бідкаються місцеві.

Адже з самого ранку вороги почали “вітати” одне одного з “днем возз’єднання Криму з Росією”. Ймовірно, у ворогів вже не дуже “святковий” настрій, враховуючи той факт, що, найімовірніше, їх зранку “вітає” “бавовнятко” та бажає якомога скоріше забратись з чужої землі.

Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо.

Як відомо, у Бердянську Запорізької області сталася потужна “бавовна”. Увечері 17 березня пролунали 2 сильні вибухи. Про це заявив мер Мелітополя Іван Федоров.

“Спекотний вечір у тимчасово окупованому Бердянську. Місцеві жителі повідомляють про 2 гучні вибухи. Уточнюємо подробиці”, – написав Федоров.

Місцеві жителі повідомляють, що гучні вибухи було чутно в мікрорайонах Слобідка і Колонія.

За даними місцевого пабліка, в мікрорайоні Колонія було скупчення російської військової техніки на території заводу Дормаш.