На думку президента, помилка п’ятого президента полягає в тому, що “йому здається, що він може лідером іншого Майдану”

Президент Володимир Зеленський заявив, що п’ятий президент Петро Порошенко забуває про те, що він більше не глава держави, а його головна помилка полягає в тому, що “йому здається, що він може бути лідером іншого Майдану”. Про це Зеленський заявив під час прес-марафону.

Відповідаючи на питання журналістів про те, чому Порошенко проти розведення військ, Зеленський заявив: “Він відчув, що формула Штайнмайера – це ключик, і це в одному кейсі, обговорюваному на вулицях: формула і розведення. Тому що комунікаційно, я вважаю, що наші хлопці програли – ми дійсно недокоммуніціровалі з людьми. Але в наших інші кроки – ніяких помилок не було “.

Читайте також: Хроніка прес-марафону Зеленського: все найцікавіше і найважливіше

На думку Зеленського, помилка Порошенко полягає тільки в одному – “йому здається, що він може бути лідером іншого Майдану”.

“Його риторика змінюється, як і змінився його статус. Але єдине, що він забуває, що він уже не президент. Я боюся, що він уже в це не вірить. Я боюся, що це на фізичному рівні є проблема. Він проти розведення, йому здається, що з цього приводу може бути Майдан. Мало того, він підштовхує людей (до Майдану – ред.) і своїми ЗМІ, і своїми діями – ось він випадково прийшов на Майдан “- заявив президент.

На питання, чи не боїться він, що акції протесту переростуть в новий Майдан: “Я нічого цього не боюся. У будь-який момент, в будь-яку секунду, якщо дійсно суспільство не захоче, щоб моя команда продовжувала і щоб я був президентом – кровопролиття НЕ буде . Я дуже спокійно до цього ставлюся “.