Лідер "95 квараталу" Володимир Зеленський поїде до туру Україною в якості кандидата в президенти.

До туру Зеленський вирушить із "Кварталом", повідомляє "РБК-Україна"

"Порошенко ж із томосом катається, так що продовження гастролей "Кварталу" точно більш чесна справа", – іронізував один зі штабістів.

Завданням-максимум на президентських виборах у команді шоумена очікувано називають перемогу.

Водночас співрозмовники впевнені, що нижче третього місця їхній кандидат точно не опуститься.

"Якщо він не потрапить до другого туру, то він точно не буде закликати підтримати когось із тих, хто туди вийде. А різні варіанти зі зняттям із виборів на чиюсь користь або просто так – це взагалі фантазії", – каже співрозмовник.

У команді Зеленського розповіли, що кампанія буде побудована на протиставленні "еліт" і "народу".

"Бунт проти еліт – це світова тенденція, згадаємо успішні кампанії Трампа, Макрона, Шареца у Словенії. Аналогічний підхід будемо застосовувати й тут", – говорить співрозмовник видання. Пропозиція написати Зеленському програму "всією країною" саме вкладається в цю стратегію.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Електорат Зеленського – люди у віці від 18 до 30 років. Вони складають до 40% прихильників артиста, говорить один зі співрозмовників у його штабі. Географічно вони здебільшого зосереджені в містах із населенням від 20 до 100 тисяч осіб і селах на півдні і сході країни, додає джерело. "Але якщо Зеленський вийде в другий тур, я не виключаю, що доля виборів вирішиться саме на Західній Україні", – зазначає співрозмовник.

Ще одна перевага Зеленського – один із найнижчих показників антирейтингу серед усіх кандидатів, який, згідно з грудневим опитуванням КМІС, становить 4,5%. На руку Зеленському відіграє пасивність Святослава Вакарчука, який поки так і не оголосив про свій намір балотуватися в президенти.

Джерела видання в штабі Зеленського по-різному описують поточні відносини артиста з Ігорем Коломойським. 

Один із політтехнологів розповів, що ці відносини обмежуються співпрацею між "1+1" і "Студією Квартал 95", а також медійною підтримкою з боку ЗМІ з орбіти Коломойського. 

"Зараз ми намагаємося самостійно вибудовувати кампанію, мінімум вдаючись до підтримки "плюсів", щоби дистанціюватися від Коломойського", – пояснив він.

На даному етапі фінансування кампанії відбувається за рахунок грошей "Кварталу", але за певної підтримки середнього бізнесу, розповіли джерела видання, в тому числі і в самому штабі.