П’ятий президент України Петро Порошенко з’явився в ДБР, хоча на сьогодні, 20 січня, виклику не було. Про це повідомив в ефірі телеканалу NewsOne слідчий ДБР Олег Корецький.

Порошенко Петро Олексійович сьогодні несподівано для нас з’явився в ДБР. На сьогодні виклику в нього не було. Він з’явився, ми вручили йому повістки про наступні виклики на допити до слідчих ДБР. Він отримав три повістки на наступні три допити», – сказав Корецький.

Слідчий уточнив, що Порошенко має посвідчити.

«Нами також було запропоновано допитати його, але він відмовився без зазначення будь-яких мотивів і причин. Без пояснень розвернувся і пішов», – зазначив слідчий.

За словами Корецького, Петро Олексійович пообіцяв з’явитися на наступний допит.

“Попередньо він сказав, що повинен бути на допиті завтра і в наступні дати”, – додав він.

“Ймовірно Порошенко зрозумів, що через свої неявки на допити він несе вельми великі іміджеві втрати. Тепер буде відвідувати зустрічі зі слідчими, а потім буде бідкатися, що на нього оголошено політичне полювання за наказом Зеленського, Путіна, масонів і рептилоїдів. Крім того, завжди ще можна підключити свої старі зв’язки на Заході, які розповідатимуть, як в Україні душать опозицію і садять “великих реформаторів”, – пише стосовно цієї ситуації телеграм канал “Шептун”.

Схоже, таке передбачення від інсайдерського каналу, вже почало збуватися.

Вже сьогодні стало відомо, що “Європейська солідарність” називає справи проти Петра Порошенка політичним переслідуванням.

Про це заявив співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов.

“За вісім місяців нова влада продемонструвала некомпетентність у керуванні країною, а для того, щоб приховати гучні провали свого урядування, організувала політичні переслідування на п’ятого президента України Петра Порошенка”, – каже він.

Окрім того, на думку Герасимова, глибоке суспільне обурення викликали нові зарплати міністрів, а також їхнє рішення нагороджувати себе місячними преміями в розмірі кількох окладів.

“А щоб відволікти увагу від управлінської некомпетентності президента Зеленського, його уряду і всіх “слуг народу”, владою прийнято рішення активізувати фальсифікацію десятків справ проти п’ятого президента”, – додав політик.

Герасимов вважає, що політичні репресії проти опозиції – це частина загального наступу непрофесійної влади на права і свободи громадян, їхньої спроби збудувати замість європейської демократії абсолютну монархію, як Султанат Оман, чи диктатуру за прикладом Росії.