Порошенко П.О. прибув за викликом до ДБР, але за 7 хв залишив приміщення, не дочекавшись слідчого, повідомляє ДБР

Нагадаємо, що 19 січня 2022 року Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід Порошенка П. О. у вигляді особистого зобов’язання та поклав на нього обов’язки, зокрема, прибувати за кожною вимогою до органу досудового розслідування, прокурора, слідчого судді, суду.

Вчора, 24 січня 2022 року, підозрюваного Порошенка П. О. викликали на 16:00 до Державного бюро розслідувань.

Підозрюваний прибув із запізненням і о 16:11 захисник Порошенка П. О. зателефонував слідчому та повідомив про їхнє прибуття за викликом.

Хоча слідчий за 4 хвилини вже був у холі приміщення, однак ані підозрюваного Порошенка П.О., ані його захисників у будівлі вже не було.

Слідчий зателефонував адвокату – Голованю І. В., але останній не повідомив причин такого поспішного залишення приміщення Бюро.

Тож, зафіксовано, що о 16:07 підозрюваний Порошенко П.О. разом з адвокатами прибув до приміщення Державного бюро розслідувань, о 16:11 його зареєстрували у «Журналі відвідувачів», а о 16:14 народний депутат залишив приміщення ДБР, не дочекавшись слідчого.

Таким чином, підозрюваний Порошенко П.О. та його адвокати прибули із запізненням та знаходилися у приміщенні ДБР близько 7 хвилин. Вони залишили Бюро, достовірно знаючи, що слідчий чекає на них та готовий до зустрічі.

Вказані факти можуть розцінюватися, як неналежне виконання підозрюваним покладених на нього обов’язків.

Ситуацію вже прокоментував блогер Євгеній Прокопишин.

Олігарх Порошенко вирішив, що запобіжний захід у вигляді «особистого зобов’язання» для нього замало, і робить все, щоб Апеляційний Суд взяв його під арешт: спочатку він 5 днів не виконував рішення Суду і не здавав паспорти (лише сьогодні зранку здав), а тепер прийшов за викликом в ДБР лише на 7 хвилин (зареєструвався і швидко втік).
Крім того, сьогодні в день його російський адвокат публічно збрехав про ніби-то перехресний допит Порошенка-Медведчука на завтра (ДБР спростувало), а інший адвокат заявив, що Порошенко не збирається взагалі давати ніякі покази по «вугільній справі».
Таким чином олігарх Порошенко демонструє повну неповагу до Законів України, ставить себе вище за Закон, і напрошується на повноцінний арешт. Можливо там прорахували, що його арешт може спровокувати Опозицію на державний переворот і провернути історію схожу з Тимошенко — НЕ ВИЙДЕ, Петре Олексійовичу, Юльку витягнули ви особисто після Майдану, зараз ніякого Майдану не буде навіть за ваші 1000 грн в день, тому краще в усьому зізнайтесь, отримайте мінімальні 10 років і вийдете достроково через 5 років та підете спокійно на пенсію з внуками в Європі нянчиться, а так отримає довічне (20+ років). ПОДУМАЙте

Варто зазначити, що Державне бюро розслідувань заявляє, що п’ятий президент України Петро Порошенко, як підозрюваний із запобіжним заходом, досі не здав закордонні паспорти.

“19 січня 2022 року Печерський районний суд Києва обрав Порошенку П. О. запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання та поклав обов’язки, зокрема, здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну.

За таких обставин підозрюваний Порошенко П. О. зобов’язаний здати свої закордонні паспорти до відповідних органів державної влади, що виключає можливість виїзду за межі України, однак до теперішнього часу даний обов’язок підозрюваний не виконав”, – повідомляють у ДБР.

Таким чином Порошенко порушує рішення Суду.

Ще один доказ того, що він на наші українські Закони та на Україну в цілому, олігарх-регіонал вважає себе вищим за Державу, її Конституцію та її Народ…

Але в ситуації зі втечею та не зданими паспортами цікаво інше.

Суддя, за словами Сергія Лещенко, керувався тим, що нібито ризики втечі або впливу на свідків Порошенка є мінімальними, тому й обрав такий запобіжний захід.

З цим я не згоден, тому що ризики втечі Порошенка достатньо великі, він втікав вже по цій справі. У грудні він кричав на водія “поїхали” в аеропорт і виїхав з України.

“Саме в цій частині я вважаю дії судді неадекватними, але він визнав підозру. Це факт”, – сказав колишній народний депутат в ефірі 24 каналу.