Президент України Петро Порошенко телефонував до музиканта, лідера групи "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука. Під час розмови чоловіки не оминули і тему політики.

Про це розповідає журналістка Соня Кошкіна в своїй статті на LB.ua., передає Корупція.Інфо

Вона зазначила, що розмова відбулася 14 травня, коли Порошенко зателефонував Вакарчуку, аби привітати його з Днем народження.

Нібито в телефонній розмові перший (Вакарчук, –"24") дав чітко зрозуміти другому (Порошенку, – "24"), що висуватися не планує. Безумовно, дослівний зміст бесіди відомо лише їм двом, але джерела в АП переказують її суть саме так,– розповіла журналістка.

Популярне: "Всіх застрелимо, задушимо… всіх, хто…": Міністр МВС зробив скандальну заяву

Окрім того, Кошкіна зауважила, що зараз "впало загострення пристрастей" щодо ймовірного висунення Вакарчука на виборах, адже він сам не має бажання йти у президенти України.

До слова, згідно із соціологічним опитуванням, чинний глава держави Петро Порошенко став би лише четвертим у першому турі президентських виборів, якби вони відбулися у квітні 2018 року і в них брали б участь актор Володимир Зеленський та музикант Святослав Вакарчук.

Нагадаємо, український рок-музикант і лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук закликав українців знищити діючу на даний момент систему влади.

"Ви повинні стати мисливцями за нечесністю, мисливцями за безвідповідальністю, мисливцями за корупцією, мисливцями за архаїчним бажанням триматися за все погане. Ви повинні стати мисливцями і повинні відчувати страх цієї жертви, за якою ви полюєте. Тому що ніщо так не надихає, не робить успіху мисливцеві, як страх жертви. Нехай вони знають, що ви знаєте, що вони вас бояться. Нехай вони знають, що ви знаєте, що вони повинні піти", – підкреслив він.