Глава Офісу Президента Андрій Богдан похвалився рівнем популярності Володимира Зеленського, зазначивши, що той їздить на міжнародні зустрічі, які й “не снилися” його попереднику Петру Порошенко.

При цьому Богдан зазначив, що Зеленського дуже сильно хвилює громадська думка, і він дійсно змучений через важку роботу, яка забирає в нього всі сили.

“Він дуже сильно старається, весь час кудись їздить, у нього багато міжнародних зустрічей рівня, яких Порошенку і не снилися. Він дуже популярна у світі людина”, – сказав Богдан.

За його словами, на рівень популярності Президента вплинули кілька факторів. Це передвиборна кампанія, американська історія з імпічментом, а також 14-годинний прес-марафон, який показували у всьому світі.

“Оскільки є така зацікавленість, потрібно використовувати її на благо держави, залучати інвесторів, запрошувати людей, запрошувати політиків, пояснювати, що у нас відбувається, виправляти імідж держави. А це дуже важко”, – пояснив він.

Богдан підкреслив, що робота забирає у Зеленського багато сил та енергії.

Крім того, голова президентського офісу Андрій Богдан стверджує, що Володимир Зеленський втомився від негативу, який болісно сприймає.

“Він стомився… Втома від негативу. Тому що дуже багато негативу на нас виливається і з засобів масової інформації – він це дуже болісно сприймає. Я більш такий призвичаєний, я інколи йому кажу: “Перестань читати Фейсбук, перестань читати інтернет, це викривлена інформація. Суспільство не так усвідомлює ті чи інші наші дії”. Це 100 відсотків правди. Але для нього це дуже болісно”, – розповів Богдан.

Він зазначив, що Зеленський дуже змучений через те, що дуже старається бути ефективним, але не отримує віддачі.

Додамо, що нещодавно, міністр економіки Тимофій Милованов в інтерв’ю заявив, що Богдан і Гончарук – не популісти, вони борються щиро.

Зокрема, це стосується питання ринку землі.

“Гончарук – всередині я це бачу – бореться, як лев. Що може робити, він робить. Це видно навіть щодо ринку землі. Він упирається. Він не згоден із тим, щоб були обмеження на ринок землі. Обмеження на розмір. Він бореться за правильні речі. Це дуже непопулістичний уряд. Я був здивований”, – зазначив глава економічного відомства.

Також він упевнений, що в Офісі президента немає популістів.

“До речі, якщо говорити про Офіс президента, вони теж не популісти. Навіть ті люди, які багатьох лякають, їх не розуміють. Я вважаю, що Богдан – не популіст. Я вважаю, що Богдан бореться щиро – те, що я бачив. І бореться за добре, за розвиток економіки, для всіх”, – зазначив Милованов.