Конституційний суд не дав Верховній Раді достатньо часу для того, щоб спробувати виправити всі помилки, допущені парламентом в антикорупційному законодавстві.

Про це заявив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі програми «Право на владу».

«Якщо ми говоримо про ситуацію, яка сталася з боку Конституційного Суду, – мені не зовсім це коректно як Голові Верховної Ради, але я точно можу говорити як громадянин цієї держави: це поставило під сумнів і досить сильно розбалансувало вертикаль антикорупційної роботи, яка вибудовувалася багато років… Головною проблемою, що викликала такий дисбаланс в суспільстві, є те, що Конституційний Суд не дав часу Верховній Раді виправити ті помилки, які, на його думку, були зроблені. Це сталося… з порушенням регламенту роботи Конституційного Суду, адже інформація про те, що таке засідання відбудеться, з’явилася за 12 годин, а не за три доби, як це необхідно », – розповів Разумков.

Він зауважив, що наступні події – і заява Президента, і досить швидка реакція Кабінету Міністрів і парламенту – показали «фактично абсолютну єдність навколо розуміння, що треба робити».

«І я вдячний колегам за те, що вони дотримувалися саме такої позиції. Я маю на увазі і розуміння, що парламент повинен швидко діяти, і один з тих законопроектів, які були внесені до Верховної Ради, 126 підписів під одним із законопроектів дали майже всі депутатські фракції », – зазначив спікер парламенту.

Разумков додав: «Якщо ми говоримо про позицію, то вона також була вказана – ми повинні рухатися так, щоб це не зруйнувало систему, не завдало серйозні удари по національній безпеці України і не зруйнувало європейський напрям, який ми вибрали».

У свою чергу в телеграм-каналі “Жінка з косою” відзначили, що спікер Верховної Ради обережний в своїх словах і ні в якому разі не хоче зайвий раз вступати в конфронтацію з Офісом президента.

Виступ на ефірі 1 + 1 Разумкова є показовим.
Глава Верховної Ради Дмитро Разумков: рішення КСУ поставило під загрозу антикорупційний кейс, проте з нашими антикорупціонерами не все «добре». КСУ не дав Верховній Раді «виправити» ті недоліки, які були в цьому кейсі.
По кейсу КСУ необхідно рухатися так, щоб це не зруйнувало всю систему.

Разумков про Зеленського говорить, як про конструктивного політика, що вони постійно спілкуються з Президентом. Комунікація з ОП і з Президентом йде постійно.

P.S. Дмитро Разумков не хоче йти в пряму конфронтацію з Офісом Президента, а продовжує створювати з себе образ “миротворця” і об’єднувача навколо себе всіх політичних партій, які готові працювати на благо країни.