Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков відповів на питання про можливість повалення президента Володимира Зеленського, яке може готувати екс-президент Петро Порошенко, а взяти участь в ньому нібито планує глава МВС Арсен Аваков.

Глава парламенту не вірить в те, що зараз проект державного перевороту можна реалізувати, заявив він в інтерв’ю Strana.ua.

“Я в цілому говорю. Не думаю, що переворот може бути в Україні. А також не вірю, що це буде ініціювати Арсен Борисович, він член команди і міністр”, – говорить спікер парламенту.

При цьому він також оцінив інформацію про те, що глава Офісу президента Андрій Єрмак нібито збирає підписи в Раді за відставку Авакова.

“Скажімо так – якби це питання виникло в залі на наступному пленарному тижні, не думаю, що були б голоси”, – додав Разумков.

Також Разумков прокоментував можливий розпуск Верховної Ради, про який говорять в політичних колах останнім часом.

“В Україні може бути все, що завгодно. Але якщо ми виходимо з реалій сьогодення, то підстав ні політичних, ні юридичних, ні конституційних для дострокового припинення повноважень діючої Верховної Ради України, я думаю, немає. Тому я такої ситуації сьогодні не бачу” , – зазначив спікер Парламенту.