Громадян країни-агресора РФ вже почали готувати до того, що якось Росія має вивести свої війська з України. Їм пояснюють, чому такий крок вигідний їхній терористичній державі.

Відео з таким наративом почали розповсюджувати серед російської аудиторії. У роликах йдеться, як РФ всіх «переграє», якщо виведе своїх окупантів із території України.

 Зазначимо, що йдеться про відхід на рубежі до 24 лютого 2022 року. Пропагандисти вкладають у голови росіян, що Росія за рік повномасштабної війни нібито показала Україні та Заходу всю свою міць, тож вони тепер «не будуть загрозою». А РФ тим часом зможе відновити боєздатність та зберегти свої ресурси.

“Якщо Росія зараз виведе війська з України, залишивши за собою Крим і Донбас, це перекине всі плани США”, – розмріялися в російській федерації.

Також там сподіваються, що це сприятиме скасування західних санкцій.

Тепер російська пропаганда говорить про те, що відхід військ РФ не буде поразкою, а захоплення територій України нібито ніколи і не було метою «спецоперації».

«Якщо цього не буде зроблено, ціна, яку заплатить росія, буде величезною. росія має вибратися з пастки», – сказано у пропагандистському відео.

Варто зазначити, що і самі російські військові не хочуть воювати. Більше того, вони записують відео, де жаліються на керівництво та те, що їх кидають «на забій».

Наприклад, нещодавно мобілізовані з територіальної оборони Брянської області відмовлятися виконувати накази окупантів. Вони скаржаться на колосальні втрати і не хочуть воювати.

На опублікованому в мережі відео старший лейтенант мобілізованих заявив, що відмовляється виконувати поставлені завдання. Причиною цього, запевняє він, стали втрати, які вони зазнали за якісь три доби.

Такі відеозвернення не є рідкісними. Схоже окупанти відчувають свою поразку та крах російської федерації.