Президент України Володимир Зеленський заявив, що виступає за енергетичну співпрацю в трикутнику Польща-США-Україна. Про це він повідомив під час спільної з польським колегою Анджеєм Дудою пресконференції у Варшаві, передає кореспондент УНН.

“Ми також приділили увагу питанню енергетичної безпеки, і тут ми говоримо з Польщею єдиним голосом: “Північний потік 2″ є неприйнятним і несе в собі загрози для всієї Європи. Ми одночасно виступаємо за диверсифікацію джерел енергопостачання, а також, енергетичну співпрацю в трикутнику Польща-США-Україна”, – сказав Зеленський.

За його словами, Україна зацікавлена стати активним учасником регіональних проектів та ініціатив Польської держави, наприклад, таких як “Тримор’я”.“Уже зараз ми співпрацюємо у рамках будівництва транс’європейської магістралі Via Carpatia, ми також обговорили амбітний для нас проект водного шляху Е-40”, – додав Президент.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський прибув до Польщі з офіційним візитом.

Він має зустрітися з прем’єром Матеушем Моравецьким, маршалком Сенату Станіславом Карчевським та представниками бізнесу.

1 вересня президент України планував взяти участь у меморіальних заходах у Варшаві з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни.