Апеляційний суд Дніпропетровської області залишив в силі рішення суду першої інстанції про стягнення з ПриватБанку 500 млн гривень на користь колишньої дружини екс-співвласника фінустанови Олени Боголюбової, пердає Корупція.Інфо

Таким чином, судді відхилили скарги ПриватБанку і Національного банку України на рішення суду першої інстанції, повідомляє FinClub.

Першу перемогу Боголюбова здобула ще 1 листопада 2017 року, коли Жовтневий районний суд Дніпра частково задовольнив її позов до ПриватБанку.

Зокрема, судді розірвали декілька депозитних договорів, укладених позивачем і відповідачем в 2014-2016 роках, а також стягнули з ПриватБанку на користь Боголюбової 15,7 млн доларів, 1,8 млн євро і 30,4 млн гривень.

При цьому в НБУ підкреслюють, що не зупинятимуться і оскаржать рішення Апеляційного суду Дніпропетровської області в касаційному порядку.

Популярне: "Повинен відмовитися від другого терміну …": США поставили Порошенку жорсткий ультиматум. Чим не догодив Америці український Президент

Нагадаємо, що в кінці 2016 року кошти Боголюбової були списані з рахунків у ПриватБанку, як пов'язаного з акціонерами особи.

Нагадаємо, міжнародне детективне агентство Kroll виявило, що ПриватБанк був об'єктом масштабних шахрайських дій, що призвели до завдання фінустанові збитків мінімум на 5,5 млрд доларів.