Цей чоловік у світі медіа-комунікації є однією з найвідоміших та найбільш значимих персон. Він – талановитий журналіст, медіа-менеджер, телеведучий, продюсер в одній особі. Окрім цього, також займає пост гендиректора 1+1. Йдеться про харизматичного Олександра Ткаченка і сьогодні ми, Корупція.Інфо, розповімо вам трохи про особисте життя журналіста.

Ткаченко – корінний киянин, народився і виріс у столиці. Там же закінчив омріяний ще у дитинстві факультет журналістики в одному з найпрестижніших вишів країни – КНУ ім. Т.Г.Шевченка.

Його кар’єра розвивалась дуже стрімко, з 1990 року Олександр встиг попрацювати з найвідоміших медіа-агенціях та засвітитися на найпопулярніших телеканалах. Про його високий професіоналізм яскраво говорить той факт, що під час передвиборчої кампанії у 2004 саме йому дозволили вести дебати між кандидатами в президенти.

До 2009 року Ткаченко був у шлюбі з продюсером Тетяною Гнєдаш. Дружина подарувала йому красуню-доньку.

У 2014 році Олександр одружується вдруге. Його обраницею стала колега по роботі на телеканалі 1+1, директор по персоналу, Аня Баранник. Ці стосунки розвивалися досить довго, однак через події, які відбувались у країні в той період, пара не хотіла гуляти весілля.

Дивлячись на цього суворого чоловіка, ви б не здогадались навіть який він насправді романтик. Руку і серце своїй Анюті Олександр запропонував в небі над Києвом. Для цього він навіть орендував вертоліт. Відмовити кохана не змогла.

Весілля пари пройшло скромно, адже за словами Ткаченка, це в молодості хотілось гучного свята. Найбільшою радістю для подружжя стало таїнство вінчання, про яке мріяли обоє.

Популярне: Мінімалка 6200: Кабмін повідомив, коли українці почнуть заробляти більше

Через рік, а саме 20 жовтня 2015 року, Олександр став батьком вдруге – кохана дружина подарувала йому сина. Хлопчика назвали Данилом. Тоді журналіст на своїй сторінці у Фейсбук так сповістив про цю радісну подію: «Залишилось посадити дерево, добрий молодець вже є».