Петро Порошенко вийшов з будівлі СБУ після допиту у справі Медведчука-Козака, який тривав більше ніж три години і заявив, що приїхав до Служби безпеки з власної ініціативи

За словами Порошенка, йому легко пояснити, чому Україна купувала вугілля на непідконтрольних територіях в 2014-15 року в умовах кризи.

Адвокати Порошенко кажуть, що інформація про допит – це таємниця слідства. Мова йде про справу Медведчука-Козака і розслідує її ДБР, яка передала цю справу в СБУ.

Слідство не захотіло отримати від Порошенка документи, тому якщо будуть обшуки, то це буде дивно, уточнив адвокат Порошенка.

Брифінг Порошенка після допиту вже встиг прокоментувати екс нардеп Сегрій Лещенко:

“Після допиту в СБУ Петро Порошенко проговорився: він сказав, що спецслужба буде легалізувати записи Медведчука в кримінальному процесі. А це означає, що записи правдиві, пройшли експертизу і потрібно лише надати їм офіційний статус доказів. Зрозумівши, що бовкнув зайвого, Порошенко пішов з брифінгу, перевівши стрілки на адвокатів. Адже таким чином він теж визнав їх справжній статус.” – Відмітив Лещенко.

У свою чергу телеграм канал “Телекошмар” додав:

Поведінка Петра # Порошенко сьогодні після допиту в СБУ безцінна. По-перше, щоб не відповідати на питання журналістів про Медведчука, він знову придумав якусь міжнародну зустріч. По-друге, мало не обмовив сам себе, коли дійшов до моменту про записи розмов Медведчука. Легалізувати … Що? Далі у нього було приголомшливо красномовний вираз на обличчі і миттєвий з’їзд на адвокатів. Він же не може визнати справжність записів, як це зробив # Луценко в ефірі Прямого. А говорити своїм ротом, що записи робилися не в 2014-2015, а в 2019 році, – якось непристойно. Ось він змушував співробітників Прямого і своїх партійних спікерів говорити це, а сам не хоче.