Під час одного з останніх ефірів на телеканалі “Україна 24” ексглава військової розвідки і Служби безпеки України Ігор Смешко влаштував перепалку з нардепом від ОПЗЖ Несторм Шуфричем. В ході розмови екс-чиновник заявив, що Шуфричу доведеться шукати прихистку в Росії, якщо “професіонали і патріоти займуться сектором безпеки і оборони”.

“Ви не дурень. Ви просто не патріот. Ви дуже талановитий популіст, але не патріот цієї країни … З такою риторикою ви дійсно напрацьовуєте на майбутнього депутата Держдуми Росії. Так захищати агресора в прямому ефірі перед батьками і матерями, які втратили своїх дітей на цій війні, може тільки людина, яка сподівається на додатковий паспорт і “парашут”, який дасть йому можливість з цієї країни виїхати. Якщо в цій країні, а це буде так рано чи пізно, професіонали і патріоти займуться сектором безпеки і оборони, вам дійсно доведеться виїжджати”, – сказав Смешко.

Варто також відзначити, що Смешко доволі схвально відгукнувся про нові санкції РНБО. За його словами, це рішення не може бути не підтриманим усіма, хто вважає себе патріотами держави. Але це дійсно випадок, коли краще пізно, ніж ніколи. Радий, що президент Володимир Зеленський нарешті пішов на ці кроки щодо захисту національної безпеки й оборони України, написав Смешко у власному блозі.

Прикро, що за весь час із початку агресії Росії проти України у 2014 році ні виконувач обов’язків президента Олександр Турчинов, ні президент Петро Порошенко так і не вживали на практиці цей дієвий інструмент боротьби з агресором та представниками його п’ятої колони в Україні.

Наступний логічний крок президента Володимира Зеленського – це внесення змін і доповнень у закон “Про санкції”, який нарешті має стати дієвим механізмом у боротьбі за відновлення суверенітету і територіальної цілісності Україні шляхом очищення її перш за все від колаборантів в органах державної влади. Час називати речі своїми іменами.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.