Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко побився в їдальні Верховної Ради зі своїм колегою по фракції Олександром Куницьким.

Про це в Facebook повідомив виключений з фракції нардеп Олександр Дубінський. “Микола Тищенко з кулаками напав на депутата СН Куницького в їдальні Верховної Ради. Відбулася бійка”, – написав він.

За його словами, причиною нападу Куницький назвав “матеріали, що викривають за схемами поборів з моряків”.

Додамо, раніше нардепи зчепилися після засідання фракції. Тищенко накинувся на Куницького через те, що той нібито злив фото з наради в Telegram-канал “Темний лицар”.

Нагадаємо, що Куницький розсилав офіційні депутатські звернення в різні установи з питань, “які становили його приватний інтерес”. Національне агентство з попередження корупції повідомило, що таким чином політик вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, про що були складені та направлені до суду два протоколи.

До слова, журналісти Bihus.Info оприлюднили розслідування про багатомільйонні статки Миколи Тищенка. Вони з’ясували, що до схем причетні родичі нардепа.

За даними журналістів, Тищенко має незадекларовану нерухомість. Зокрема будинок, який його дружина називає житловим, а сам нардеп говорить, що він туди “їздить у гості”.

Також нардеп має інші незаконні об’єкти: елітну квартира та бізнес, який оформлений на членів родини на прізвище Сітак.

До схеми “розпилу” мільярдів гривень бюджетніх коштів можуть бути причетними родичі нардепа від “Слуги народу”. Так, компанія сестри Тищенка Юлії ПП “Експрес-К” брала участь у будівництві столичного Подільсько-Воскресенського моста. Вона отримала з бюджету 16,5 мільйонів гривень.

Журналісти не можуть пояснити, звідки у жінки кошти на придбання землі та зведення цілого котеджного містечка. Однак це може пояснити її чоловік – Герман Блінов. Він управляє компанією “Еко-буд-трейд”, що отримала на будівництво мосту близько 6 мільярдів гривень. Сама компанія нічого при цьому не будує, а просто розподіляє ці кошти далі.

Однією із таких “компаній-прокладок” є компанія Германа ТОВ “Позитив-В”. За останні роки вона отримала сотні мільйонів гривень на “будівництво” моста.

Грошовий фонд, який створив шваґер Тищенка, фінансував вибори “Слуг народу”. Ймовірно, саме це і пояснює, чому у фракції продовжують терпіти витівки нардепа.