Тг-канал “Легітимний” поділився цікавою історією від джерела з ОП про те, що зараз відбувається в кулуарах української політики.

Подаємо в оригіналі:

Через півтора року свого правління Зеленський повністю усвідомив, що у нього немає ні друзів, ні союзників серед українських олігархів і бізнесу.

Тому Президент, все останнім часом намагався створити свою команду, яку легко «купували» і «розвалювали» зсередини олігархи. Зараз процес створення команди йде, тому кожна «втрата» з команди сприймається Зеленським дуже болісно. Всередині команди йде «поділ», також туди увійшли «соросята», які майстри інтриг і маніпуляцій. Олігархи мають в Зе-команді своїх «гравців» і лобістів.

Зеленський сильно втомився від цих внутрішніх качель, але як істинний актор продовжує добре грати свою роль, все відмінно. В один момент Зеленський хотів повторити історію зі свого серіалу Слуга Народу, піти і перезавантажити все, але «радники» переконали, що цього робити не варто.

Зараз всі розуміють, що завдання опонентів, загнати Зеленського в кут і змусити залишити політику, пішовши з поста Президента. В цьому до речі вони поки добре справляються, так як їх «люди» є в команді президента, які відмінно займаються внутрішнім саботажем, зливом інформації, іноді навіть переконують Зе робити зашкварні речі.

Тут варто ще зауважити, що росіяни також зацікавлені в дискредитації Зе-образу, який уособлював політика нового покоління і сприймався старою пострадянської елітою, як загроза їх правління. Зараз вже Зе-образ майже безпечний, але може «стрельнути», а значить його треба повністю «розтоптати», щоб іншим неповадно було лізти в політику.
Як доповнив джерело з Офісу Президента: політичний сезон 2021 буде непередбачуваним.