Міністр оборони США Ллойд Остін у четвер провів зустріч у Пентагоні з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, про це він повідомив у Twitter.

Я привітав українського Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля у Пентагоні, – написав Остін.

За його словами, він підтвердив непохитну та стійку підтримку США Збройних Сил України, у той час, як російські сили розпочали новий наступ на сході України.

Зазначається, що сторони також обговорили додатковий пакет військової допомоги на 800 млн доларів. Раніше президент США Джо Байден заявив, що американський уряд виділяє додаткові 800 мільйонів доларів Україні з метою посилення її можливостей протистояти збройному нападу російських сил. Це вже восьмий пакет оборонної допомоги з серпня 2021 року, який Україна отримає від Сполучених Штатів.

Зазначимо, що Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що санкції проти РФ наближають мир, і закликав Захід запровадити нафтове і сировинне ембарго, а також санкції проти всього банківського сектора РФ. Про це йдеться у його колонці для Financial Times.

Санкції проти Росії так само наближають мир. Дефолт Росії за зовнішніми зобов’язанням лише питання часу. Але санкції треба посилювати і оновлювати, аби закривати лазівки, – написав він.

Так само, за словами прем’єра, необхідно впроваджувати і вторинні санкції, аби продемонструвати всьому світу, що такі випадки агресії не будуть толеруватися на Заході.

Нафтове та сировинне ембарго, обмеження проти всього російського банківського сектора – це те, що потрібно зробити прямо зараз. Попри всі санкції Росія продовжує заробляти десятки мільярдів доларів на експорті своїх сировинних товарів. Ці кошти йдуть на фінансування бомб і снарядів, які накривають українські міста, – заявив Шмигаль.

Те саме, за його словами, стосується і податків, що західні компанії платять в Росії.