Олександр Корнієнко заявив, що фракція “Слуги народу” навряд чи прийме Дмитра Разумкова до свого складу після його відставки з посади спікера Верховної Ради. Навіть більше – партія також може розглянути можливість позбавлення його мандату.

Під час брифінгу 4 жовтня Корнієнко прокоментував ймовірність повернення Разумкова до лав фракції “слуг” та позбавлення його мандату.

За словами Корнієнка, фракція розглядатиме питання можливого повернення Разумкова у фракцію, однак сумнівається, що рішення буде позитивним.

Після того всього, що ми чуємо на свою адресу за останні два тижні, я б на місці колег точно не голосував “за”,– зазначив він.

За його словами, порівняння з диктаторськими законами 16 січня – звучить сумнівно, “особливо від людини, яка послідовно не голосує на РНБО за питання проти проросійських агентів”.

Разумков йшов першим у виборчому списку “Слуги народу” у 2019 році, однак у фракції пробув 1 день, адже його обрали головою Верховної Ради. Людина на цій посаді не може входити до складу будь-якої фракції, тому Разумков одразу вийшов зі “Слуги народу”.

Чи є це підставою для зняття мандата з’їздом – треба перевірити. В будь-якому разі рішення буде приймати з’їзд,– заяв глава партії “слуг”.

Він додав, що може знадобитися і пояснення Центральної виборчої комісії. Однак до того часу Разумков зможе попрацювати позафракційним депутатом, в яких теж є широкий перелік можливостей.

“Зможе показати себе, взяти участь у дискусіях, комітет обрати. У нас багато квот в комітетах для позафракційних. Можна знайти собі десь місце”, – підсумував Корнієнко.

Нагадаємо, раніше Разумков заявив, що регламент не дозволяє відправити його у відставку цього тижня.