Сьогодні стало відомо, що Україна будує ще одну “стіну” на кордоні з Білоруссю.

Наразі прикордонники посилюють захист та готові до можливих провокацій.

“Ситуація на кордоні повністю контролюється. Сусіди мають усвідомлювати, що українські кордони підготовлені до подібних провокацій. Вже прораховані ймовірні напрямки, якими можуть дістатися до України мігранти”, – розповів перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в коментарі РБК-Україна.

Єнін зазначив, що зараз на ділянці українсько-білоруського кордону проводиться посилення сил та засобів, щоб стримати потік мігрантів у разі потреби.

“Вживаються заходи з інженерного облаштування ділянки державного кордону України з Білоруссю. Органи охорони державного кордону України посиляться особовим складом, технікою та спеціальними засобами, у тому числі безпілотниками, та службовими собаками”, – повідомив представник МВС.

Щобільше міністерство внутрішніх справ України спостерігає за ситуацією на кордонах Польщі, Литви та Латвії з Білоруссю, яка динамічно ускладнюється.

На думку першого заступника міністра внутрішніх справ України Євгена Єніна, сусідні країни хочуть влаштувати таку ж міграційну кризу й в Україні.

За словами представника МВС, ситуація на кордонах Євросоюзу з Білоруссю має ознаки подальшої ескалації. Водночас спостерігається збільшення потоків мігрантів до прикордонних регіонів України.

“Сусідні держави, вдаються до гібридних технологій «збільшення потоків біженців» передусім у прикордонних регіонах України з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації. Це ганебна спроба влаштувати в Україні міграційну кризу”, – заявив він.