У Держприкордонслужбі прокоментували заяви прихильників Порошенка, що його не хотіли пускати в країну. Назвали їх маніпулятивними.

У повідомленні прикордонників йдеться, що однією з функцій Держприкордонслужби є забезпечення розшуку у пунктах пропуску осіб, які ховаються від органів досудового розслідування та суду, а також виконання в установленому порядку доручень правоохоронних органів.

У Держприкордонслужбі додали, що в ході заходів контролю щодо прибуття Петра Порошенка до України прикордонники повідомили правоохоронців.

Окремо наголосили, що проходження прикордонного контролю потребує певної кількості часу.

Нагадаємо, Гончаренко закинув фейк, що у Порошенка забрали паспорт. Таке враження, що він прикордонний контроль ніколи не проходив.

Судячи з заяви Порошенка, 15 хв прикордонного контролю для нього «провокація».

То тоді звичайних людей кожен день на кордонах безбожно «провокують»?

Водночас ДБР провели брифінг, де викрили паніку Порошенка. Два співробітники ДБР в аеропорту намагалися вручити Петьманові повістку з викликом до суду на 11:00. Але той зробив істерику, як дівчинка. Писав телеграм-канал Тайны депутата.

ДБР каже, що Порошенко не хотів брати повістку. Типовий демократ. Так буває, коли ти любиш московську церкву, а вдаєш, що батько Томоса. 

Коли говориш російською та товаришуєш із близькими до Путіна росіянами та кумами, заробляєш на вугіллі з бойовиками, на газі та нафті, а одягаєш вишиванку як актор.

Коли ти кажеш, що за чесну конкуренцію у бізнесі, а твориш монополію. Коли ти робиш із себе успішного менеджера, а сам звичайний олігарх.