Екс-президент США Джордж Буш провів порівняння між Володимиром Зеленським і Володимиром Путіним. Крім того, Буш пояснив важливість підтримки Сполученими Штатами України у війні з Росією.

Виступаючи у відеочаті під час конференції в Києві, Буш сказав, що Путін намагається побудувати нову імперію, тому на вторгненні в Україну він може не зупинитися.

Водночас колишній президент США вважає, що Володимир Зеленський настільки жорсткий, що може бути родом з Техасу.

Щодо Зеленського Буш пожартував: «Ну, він крутий чувак, він справжній техасець». Хоча Буш народився в Коннектикуті, він виріс у Техасі.

Буш також вважає, що буде все важче і важче переконувати американців, що допомога Україні в їхніх інтересах.

Перш за все, Україна повинна подолати корупцію. Нещодавні перестановки в уряді показали мені, що Зеленський хоче це зробити, – сказав Буш.

За його словами, якщо Путіна не зупинити в Україні, то США будуть змушені долучитися до допомоги таким країнам, як Польща, Литва та Латвія.

«Ситуація в Україні має значення для безпеки США. США все ще повинні підтримувати таких людей, як Зеленський, коли вони виявляють мужність», – резюмував Буш.

Раніше колишній президент США Джордж Буш назвав президента України Володимира Зеленського «Вінстоном Черчіллем нашого часу».

«Я мав честь поговорити кілька хвилин із президентом Зеленським – Вінстоном Черчіллем нашого часу – сьогодні вранці. Я подякував президентові за його лідерство, його приклад і його відданість свободі, і я привітав мужність українського народу. Президент Зеленський запевнив мене, що вони не похитнуться в боротьбі проти путінського варварства та бандитизму. Американці надихаються їх силою духу та стійкістю. Ми продовжимо підтримувати українців, які захищають свою свободу», — зазначав Буш.