Президент Володимир Зеленський перебуває із візитом у Лондоні

Так, під час виступу у парламенті Великої Британії він заявив, що Росія програє у війні і це змінить світ.

“Ми завжди будем обрати гору над злом. Це лежить в основі наших і ваших традицій. Але як тільки старе зло переможено, нове намагається підняти голову…Але ми знаємо: свобода – переможе, ми знаємо, що Росія – програє”, – сказав Зеленський, а зал на цих словах почав аплодувати.

Він додав, що перемога змінить світ і це будуть зміни, яких світ довго потребував.

“Британія іде разом з нами до найбільшої перемоги в нашому житті. Це буде перемога над самою ідеєю війни. Після перемоги будь-який агресор – великий чи малий – знатиме, що на нього чекає у разі атаки на міжнародний порядок”, – додав президент.

Окрім того, президент України подякував Сполученому Королівству за військову допомогу та відзначив особливий внесок Лондона у підтримку України.

“Пані й панове, дякую вам за вашу хоробрість. Від імені усіх нас. Ці всі оплески – для вас. Лондон стоїть поруч з Києвом з першого дня, з перших хвилин повномасштабної війни. Британія простягла руку допомоги вже тоді, коли світ ще не розумів, як реагувати. Борисе, вам вдалося об’єднати інших, коли це здавалося абсолютно, абсолютно неможливим. Ви усі продемонстрували характер, сильний британський характер. Ви не пішли на компроміси щодо України. І таким чином – не пішли на компроміси щодо своїх ідеалів, і діяли згідно з духом цих видатних островів. Я дякую вам за це”, – сказав Володимир Зеленський.