Голова “Укрзалізниці” Олександр Камишин оголосив про свою відставку після півтора року керівництва компанією. Зазначається, що після звільнення він очолить офіс євроінтеграції УЗ в ЄС.

Про це 27 лютого 2023 року заявив сам Камишин у своєму Telegram-каналі.

“Я подаю у відставку. За спільним рішенням з віцепрем’єром [Олександром] Кубраковим очолю офіс з євроінтеграції “Укрзалізниці” в Європі”, – йдеться в повідомленні.

Про причини звільнення Камишин не повідомив. Він лише подякував залізничникам за роботу, а президентові Володимиру Зеленському та міністру інфраструктури Олександру Кубракову за оцінку роботи самого Камишина на посаді.

Нагадаємо: Камишин був призначений в.о. голови правління “Укрзалізниці” 11 серпня 2021 року. Ця дата стала фактичним початком його керівництва компанією, хоча офіційно його було призначено лише 1 квітня 2022 року – на чотири роки. На посаді Камишин змінив Івана Юрика.

До призначення в УЗ Камишин був керуючим партнером інвестиційної компанії Fortior Capital. Також він працював інвестиційним директором компанії СКМ. Крім того, Камишин був відомий в аграрних колах як видавець Latifundist Media та як співвласник кількох аграрних компаній, серед яких холдингова компанія “Гран Груп”, “Північноукраїнська агропромислова компанія”, Ріпкинське ХПП.