Справжній задум окупантів – не східні області України. Завдання всіх наступів на Донбасі в тому, щоби змусити Україну перекинути туди резерви.

Справжні бойові дії на фронті почнуться протягом тижня. Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович. За його словами, те, що відбувається зараз – “це лише квіточки”.

Арестович повідомив у розмові з Марком Фейгіним про загальну військову ситуацію на фронтах. Так, за його словами, зараз в Харківській області ведуться бої місцевого значення з обстрілами населених пунктів. Однак на Ізюмському напрямку спостерігається відносне затишшя.

Він зазначив, що справжній стратегічний задум окупантів – не східні області України.

“Завдання всіх наступів на Донецькому і Луганському напрямку – змусити нас перекинути туди резерви, щоб ми не перекидали їх на напрямок істинної небезпеки, де планується великий наступ”, – сказав він.

За словами Арестовича, зараз “ми перед затишшям, справжні події почнуться протягом приблизно тижня”.

“Особливо принципового нічого не відбувається. Ми – перед затишшям, справжні події почнуться протягом тижня. Поки йдуть події, які багатьом, особливо тим, хто на місці, здаються. Але якщо дивитися на стратегічний розмах усього театру, то розуміємо, що це – місцеві дії. Однак ці місцеві дії переслідують і мету, і результати”, — сказав радник керівника ОП.

раніше Олексій Арестович заявляв, що українським військовим катастрофічно не вистачає важкого озброєння, яке необхідне для захисту і звільнення наших територій від російських окупантів. За його словами, захисникам доводиться воювати на лінії фронту протяжністю близько 1300 км. До того ж необхідно убезпечити 2600 км кордону.