На Бахмутському напрямі ситуація розжарилася, окупанти намагаються тримати наступальний або атакуючий темп, навіть якщо у них немає поступів та успіхів – головне утримати задану планку. В основному це райони Григорівки, Богданівки, Іванівського, Кліщіївки, Андріївки – практично весь оперативний напрямок був атакований окупантами, їм вдалося просунутися.

Про це повідомив військовий експерт Олег Жданов.

Він зауважив, що іноді російські війська переходять до масованих штурмів, що включають кілька ешелонів. Однак завжди є критичний поріг втрат, після якого починається відступ.

Військовий експерт додав, що після великих втрат на передовій, окупанти поповнюють свої лави, проходять перепідготовку і повертаються до наступальних дій.

Експерт також підкреслив, що у Росії відсутні достатні ресурси для нового великомасштабного наступу.

«Росія витратила сил і коштів, намагаючись захопити маленький, але добре укріплений населений пункт, такий як Авдіївка. І навіть у тактичному завданні взяти контроль над цим населеним пунктом вона стикається з труднощами», — говорить Жданов.

Водночас, на Авдіївському напрямку ЗСУ тримають оборону, бої проходять у промзоні, але штурм із подальшими атаками було відбито.

«Окупанти ж спробували заявити про взяття Мар’їнки, причому не вперше. Зрозуміло, що Марїнку, звичайно, ніхто не захопив. Вони мали успіх лише в межах населеного пункту, але не факт, що їм вдасться пройти всією Мар’їнкою», — підкреслює експерт.