Президент Володимир Зеленський прокоментував порівняння ситуації в Україні з тим, що відбувається в Афганістані.

Як підкреслив він в інтерв’ю американській телекомпанії CNN, Україну некоректно порівнювати з Афганістаном. Глава держави каже, що наша країна не залежить від США настільки сильно, як Кабул від Вашингтона.

Відповідаючи на питання про те, чи немає занепокоєння з приводу того, що Київ може втратити підтримку США, як сталося з Кабулом, Зеленський назвав подібні паралелі некоректними.

Я не думаю, що ми можемо порівнювати це — Україну і Афганістан. Україна не так залежна від США, як був Афганістан, – зазначив президент.

Разом з тим він нагадав, що в 2014 році українцям вдалося відстояти свою державність, незважаючи на те що їм протистояла російська армія, а українські збройні сили не мали ніякої зовнішньої підтримки.

Я впевнений, що неможливо за 5-6-7 днів окупувати таку географічно велику країну з такою кількістю населення, як Україна, – говорить глава держави.

Він також додав, що РФ не можна порівнювати за силою з Талібаном, адже вона має в своєму розпорядженні одну з найсильніших армій світу.

Ось чому я вважаю, що ми постояли за свою країну, і ось чому ми настільки незалежні від будь-якої іншої економіки, наскільки це можливо, – резюмував Зеленський.