Український військовослужбовець з позивним Єті в одному з інтерв’ю, заявив, що потрібно створювати нашу армію партизан і саботажників в середині Росії, із народів кинутих в РФ. На його думку, вони могли б нам допомогти виграти війну.

«Можливо, можна сформувати з них національні уряди, хай хоча б у вигнанні, але їх треба піднімати, долучати до саботажу. Треба розхитувати ґвинтики в механізмі. Наша задача – знайти нестандартні методи для перемоги. Нам треба перемогти, бо інакше тут ніхто не виживе», — каже військовий.

«Просто заплатили – ось, спаліть військкомат. До того ж, там є люди, які не дуже хочуть гинути – з ними треба працювати. А ще є купа українців. Нащо нам війна з руйнуваннями, якщо можна організувати її там? Звісно, в Росії багато всього контролюється, але можна когось спокусити обіцянкою про те, що він буде умовно «новим головою республіки»? У нас же спокушали, у нас же на це люди велись. Той же Аксьонов – це ж колишній чиновник України, який перейшов на той бік», — вважає Єті.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

Він розповів, що «Форум вільних народів Росії» намагається працювати з окупованими росіянами народностями.

«Росіяни накопичують ресурси: вони мобілізують людей, і людей у них більше. Наша задача – переграти їх, використати все, що ми можемо, максимально проти них. У них є велика, в принципі неконтрольована територія, на якій треба підключати людей, які готові працювати за гроші», — сказав він.