Захід отримав урок з того, що не зробив достатньо для стримування РФ з часів холодної війни.

 

Глава МЗС Британії Ліз Трасс вважає, що введені проти російських олігархів санкції ніколи не буде знято.

Про це вона заявила в інтерв’ю газеті The Times.

“Це надзвичайно складно. Ці олігархи дозволили Володимиру Путіну робити те, що він робить. На його руках кров”, – каже Трасс.

Вона також вважає, що російський олігарх, власник “Челсі” Роман Абрамович не зможе повернутись до Великобританії.

“Я не бачу такої ситуації”, – каже Трасс.

За словами британського дипломата, Захід повинен винести урок з того, що він не зробив достатньо для стримування Росії з часів холодної війни.

“Це почалося з кінця холодної війни, коли ми скоротили наші витрати на оборону. Я думаю, що Захід почав втрачати пильність у роки Блера (Тоні Блер – прем’єр-міністр Британії 1997-2007 рр., – ред.) і продовжував до сьогодення “Була низка переломних моментів. І в кожний момент Захід не сприймав серйозно те, що планував Путін”, – сказала Трасс.

Примирення з авторитарними режимами, за словами Траса, більше не повинно відбуватися.

“За останні 20 років було надто багато примирень з авторитарними режимами для торгівлі та економічного зростання, надто багато безтурботності та недостатньо уваги безпеці та обороні. Це загальна проблема… Загалом вільний світ надто багато уваги приділяв отриманню дешевої нафти, дешевої електроніки, дешевих товарів за рахунок нашої свободи та безпеки”, – каже глава МЗС Британії.

За три тижні війни в Україні Росія втратила вбитими, пораненими та “захворілими” 60 тисяч людей. Із 200 тисяч людей, які зайшли до України.

На сьогоднішній момент Росія формує 60-тисячний корпус, який збирає зі світу по нитці. Зокрема, вони перекидають своїх “миротворців” із Вірменії, Азербайджану (Карабаха), Таджикистану, Киргизії. Інтенсивно вербують на Північному Кавказі. Ну і сирійці, яких поки що небагато. По суті, Росія перекидає все, що може наскрести по своїх запліснілих засіках.

Величезні втрати, які зазнали ВКС РФ через протидію української ППО, призвели до того, що незабаром на бойові завдання їм доведеться надсилати малопідготовлених пілотів.

До речі, цю реальність дуже добре усвідомлюють у Китаї, де росіянам пропонують півроку до тотального колапсу економіки через повну залежність від технологій Заходу.

Тому путін поспішає якнайшвидше вийти з війни, а для цього наводить варварські бомбардування, щоб зламати наш дух і змусити Зеленського піти на умови, які забезпечать вихід із війни.

Але цього ніколи не станеться, умови путіна ніхто приймати не буде!
Нам залишилось ще зовсім трішки до перемоги.

Слава Україні!