Вчора відбулася перша нарада Верховної Ради 9-го скликання, народні депутати склали урочисту присягу та отримали депутатські мандати. Також, нардепи затвердили новий склад Кабінету міністрів України, призначили нового генерального прокурора та затвердили низку законів.

Але виявилося, що крім офіційної частини, в кулуарах Верховної Ради відбувалося те, що могли спостерігати лише депутати. Так, на своїй сторінці в Facebook нардеп від партії Слуга Народу Максим Бужанський розповів про цікаву історію, яка сталася в Раді.

За його словами, вже за північ депутати зібралися, щоб проголосувати за звільнення Юрія Луценка від «тяжкої ноші генпрокурорства»:

«Зібралися в залі, настрій: зараз натиснемо кнопку і позбавимо людство найефективнішого генпрокурора всіх часів і народів. І раптом гуркіт каблуків по правому флангу. Ірина Луценко, та не образить її ніхто словом, вимагає дати їй виступити з заявою. Ну все, думаю, припливли. Зрозуміли, що свято закінчено, і хочуть добровільно здати Петра з повинною. Причому, судячи по його обличчю, він все зрозумів, і сам не проти», — розповідає депутат.

За словами депутата, Ірина Луценко з трибуни сказала, що у неї конфлікт інтересів, і тому вона голосувати за відставку Юрія Віталійовича не може.