Нардеп ОПЗЖ Ілля Кива з використанням нецензурної лексики прокоментував скандал із судимістю його колишньої секретарки Карини Дячун.

Ківа пояснив своє бачення ситуації у спеціальному відеозверненні, яке опублікував на своїй сторінці в соцмережі.

“Ну, і що? Так, бл#дь, недавно президент України мав дві судимості! Генеральний прокурор мав судимість! Керівники фракції мали судимості. Чи ви ніхто в житті не робив помилок? .. У мене як у керівника не було до неї нарікань, ні. Тому я їй запропонував взяти участь у виборах і стати депутаткою районної ради. І я щасливий, що у дівчинки все виходить. Ось і все. А все ось ці крикливі, #бані брудні роти – то за своїми життями дивіться”, – заявив народний депутат.

 

Нагадаємо, член партії “Опозиційна платформа – За життя” Карина Дячун, яка працювала секретаркою народного депутата від цієї політсили Іллі Киви, стала заступницею голови Полтавської районної ради. У липні 2019 року вона була визнана винною в крадіжці смартфона iPhone 6 Plus вартістю 4100 грн.
Як пише “Полтавщина”, інцидент стався в магазині Та-Da. Дівчина непомітно взяла телефон і, вимкнувши, забрала собі. Однак після ввімкнення вдома на нього надійшов дзвінок від правоохоронця.

Чоловік попросив повернути телефон. Зрештою все закінчилося судом. 22-річна уродженка села Діброва Котелевського району Полтавської області повністю визнала свою вину та розкаялась. Їй присудили штраф у розмірі 850 грн.

Попри скандальний момент у своїй біографії, Дячун, яка, до речі, є випускницею Харківського університету внутрішніх справ, вирішила балотуватися на місцевих виборах у 2020 році. У листопаді вона стала депутаткою Київської райради Полтави, однак обрала мандат депутата Полтавської районної ради і в січні 2021 року була обрана заступницею її голови.