Повномасштабне вторгнення Росії в Україну стало для президента РФ Володимира Путіна стратегічним провалом. Зокрема це почали помічати стратегічні партнери України по всьому світу. 

Таку думку висловив і посол США в Польщі Марк Бжезінський, повідомляє видання CNN. 

“Що змінилося за останній тиждень, так це те, що НАТО розширилося таким чином, що це тільки підкреслює стратегічну невдачу рішення Путіна вторгнутися в Україну… Те, що ми спостерігаємо, – це повний провал з боку Путінащодо його рішення вторгнутися в слабшу Україну. І ніяк, жодним чином війна Путіна в Україні не поліпшила життя і майбутнє російського народу”, – заявив Бжезінський. 

Відповідаючи на питання про те, чи ведуться які-небудь мирні переговори, Бжезінський сказав, що кожну хвилину кожного дня американський уряд готовий просуватися по шляху дипломатії. Однак Росія просувається шляхом агресії. Тож цілком очевидно, що наразі не може йти мова про будь-яку дипломатію із країною-агресоркою. 

Він також зазначив, що Штати віддані тому, щоб міцний мир охоплював повне відновлення України і її входження в західну інституційну орбіту. Крім того, на думку Бжезінського, більшість законодавців США, як і раніше, прихильні ідеї надання допомоги Україні та прояву солідарності з нею.