В тимчасово окупованому Донецьку все більше зростає невдоволення людей, через окупаційну владу. Там місцеві жителі все частіше виходять на вулиці із протестами проти колаборантів, їхньої політики та навіть самого ватажка «ДНР» Пушиліна. Зокрема, в Маріуполі люди не на жарт розлютились через бездіяльність псевдо влади.

Стало відомо, що жителі окупованих територій все частіше страждають від нападів безпритульних собак, проте, питання не вирішується, а окупаційна влада розводить руками.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

Місцеві жителі вже втомилися скаржитися на проблему із безпритульними тваринами, які об’єднуються у зграї та нападають на людей. Колабораційна влада бездіє, відповідь одна — чекати гарних часів. Так, нещодавно зграя напала на дівчинку в Кальміуському районі. Реакції — нуль.

“Чим зайнятий Моргун, якому я пишу вже понад рік про загрозу із бродячими собаками?! Треба вирішувати питання відлову собак з вулиць міста. Це смертельна загроза для жителів”, — пише обурений маріуполець.

Подібні ситуації відбуваються в кожному районі міста. Жителі вже вимушені жартувати, що з такою бездіяльністю псевдовлади треба самостійно брати палку та захищатися від злих собак. Інші рекомендують супроводжувати своїх дітей, а краще — пересуватися з дитиною на автівці.

В міській раді також нагадали, що росіяни зруйнували профільне комунальне підприємство “Щасливі тварини”, яке займалося  стерилізацією та вакцинацією собак. Замість цивілізованого підходу роботи з безпритульними тваринами фіксувалися випадки, коли окупанти намагалися травити собак. Але результату від цього мало.