Що би Путін не хотів і не планував, а ЗСУ вже змушують його йти першим на переговори з Україною щодо припинення війни, при чому не на умовах Росії.

Політичний аналітик Тарас Загородній привертає увагу до того, що Російська Федерація може зіткнутися з серйозними проблемами у сфері енергетики вже у найближчу осінь. За його словами, споживання енергії в країні скоротилось, а удари по енергетичній інфраструктурі Росії з боку України можуть поглибити цю ситуацію. Такі дії з боку України можуть призвести до хаосу в російській системі енергопостачання.

Підкресливши значення ведення подібної стратегії, Загородній наголошує на необхідності продовження ударів по енергетичній інфраструктурі Росії з боку України. З його точки зору, це єдиний спосіб створити нестабільність і хаос у російському суспільстві. Він закликає до знищення нафтових і газових промислових об’єктів, що, на його думку, призведе до загального руйнування системи в цілому.

Відзначивши розмови в США про можливі удари їхнім озброєнням по території РФ, Загородній підкреслює, що такі обговорення також створюють тиск на російську владу і змушують її шукати шляхи виходу з ситуації. Це ставить Путіна у положення, коли він поспішає провести переговори з Україною, щоб уникнути показу своєї слабкості.

«Україна має продовжувати бити по енергетичній інфраструктурі росіян. Ми маємо знищувати їхні НПЗ, що відповідно призведе до хаосу у РФ. Це буде лише питанням часу. Зокрема, коли вся їхня система почне руйнуватись. Також варто відзначити й розмови в США щодо ударів їхнім озброєнням по території РФ. Це також впливає на росіян і вони змушені вже зараз шукати можливості провести переговори», — додав він.

Також зазначимо, що раніше The Telegraph повідомляли, що в РФ скоро впаде економіка через санкції інших країн в тоді Путін буде змушений віддати всі території Україні, аби зберегти власну країну.