Вперше за останні дні ми маємо певні зміни, якщо навколо часового яру просування окупантів немає обстрілів. Там і зараз насправді дуже багато. Зокрема цікаво про це написав військовослужбовець Кирило Сазонов, його знаєте, тому що він колишній, можна сказати, в цивільному житті аналітик. І власне він перебуває якраз на цьому напрямку зараз. Про це розповів журналіст Андрій Стельмах.

 «Він говорить, що російська пропаганда вчора брехала про те, що вони захопили, начебто, місто, але спроби штурмів були ввечері і вночі. В лоб до речі атакують вони ось в цей район канал не дуже потужно, здебільшого пробують забігати туди малими групами. Дрони наші працюють по противнику надзвичайно активно, хоча часом вітер посилюється і може знижувати ефективність, скажімо, там легких дронів тих же FPV-ішок, які ще й несуть там вибухівку. Тому погодні умови впливають на обидві сторони. Тому в районі Часового Яру окупанти не просунулись ні на метр», — розповів журналіст.

Також експерт зазначив, що якщо говорити про південну частину Бахмута, то в нас тут є зміни в районі Кліщіївки. Туди росіяни максимально намагаються лізти. Ці просування незначні, оскільки сама Кліщіївка вже майже повністю зруйнована. Якщо хтось думає, що ось ця червона лінія означає, що вони там повністю закріпились, окупались. То насправді це не так, а вони туди забігають. Їх швидко знаходять FPV-дрони. Намагаються ховатись по підвалах цих знищених будинків. Тому ніякої там особливо стратегічної ролі це не грає, тому що поряд ще наш турецький плацдарм.

 «Відповідно, будуть пробувати витискати наш турецький плацдарм, на якому, слава Богу, ніяких змін немає, чи безпосередньо будуть лізти на Покровське, тільки скажімо так, після цих їхніх невеликих успіхів по декількох ділянках фронту. У них не вистачить стільки особового складу і сил, щоб повномасштабно лізти на цих двох ділянках», — наголосив Стельмах.

Також журналіст розповів і про те, що зараз невідомо, як і куди будуть загарбувати наші території. І до речі, Олександр Сирський, говорить про те, що надзвичайно інтенсивні бойові дії зараз тривають в районі Іванівського і на самих підступах до часового яру. Там росіяни намагаються будь-якими способами зачепитися за місто. Ми говорили з вами про механізовані атаки, і там вони не жаліють броні. Причому застосовують новітні свої ці Т-90М, прорив, БМП-3, БМД-4Т, і ці прориви нічого не дають, тому що знову ж таки наші дрони попри їхні мангали, все одно знищується техніка. Хоча на це до речі йде і набагато більше наших FPV-ішок, оскільки доводиться там три-чотири ураження робити, щоб спалити цю російську броню чи танк. Ми до речі ще про це поговоримо, якраз в районі сусідньої Авдіївки. Тому що тут теж надзвичайно, як говорять вже на Покровському напрямку, тривають бої. У росіян було просування в районі Архангельського, і також тут південніше в напрямку Уманського працює там наша 47-а бригада.

«Про її ефективність і роботу я думаю, вже немає кому чого пояснювати, і вони якраз відпрацювали знову ж таки по російському прориву, уразили його декількома FPV-дронами. Причому ви бачите, що він особливо не наварений цими металевими конструкціями. Цими мангалами, чи як їх називають. Можливо, на ньому там стояв реп, але зараз ви побачите, що на нашу FP-івішку це не подіяло. Ну це власне. Він їде відстрілюватись по наших позиціях», — підсумував експерт.