Путін хоче обміняти тимчасово окуповані території України на Крим

Військовий експерт Роман Світан вважає, що Путін торгуватиме тимчасово окупованими територіями України, щоб зберегти анексований півострів Крим
Таку думку він висловив в ефірі телеканалу “Еспресо”

Ще влітку було зрозуміло, що росіяни не збираються зимувати на правому березі Дніпра та у сухопутному коридорі до Криму. Є певні дії, які проводять окупаційна влада та їхня адміністрація для підготовки до зими. Їхні дії свідчать, що вони не збираються затримуватись на зиму Херсонській, Запорізькій, а вже й Луганській та Донецькій областях. Тому ще влітку було зрозуміло, що російські війська підуть із правого берега Дніпра та сухопутного коридору до Криму”, – пояснив Світан.

Експерт переконаний, що російські війська залишать територію Херсонської та Запорізької областей.

“Для Путіна є певне завдання, щоб обміняти тимчасово окуповані території Херсонської та Запорізької областей на Крим та Донбас. Або обміняти усю окуповану територію материкової України на Крим. Тому незабаром, ймовірно, росіяни підуть з Херсона та Запоріжжя”, – додав він.

Нагадаємо, Військові поразки осені 2022 року все частіше змушують Росію порушувати тему мирних переговорів. Більше того, ЗМІ пишуть про можливий тиск Заходу на Україну, але він твердо стоїть на своїх умовах.