Леонід Кравчук не може виконувати свої обов’язки через проблеми зі здоров’ям.

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков може заміняти голову української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука ще протягом кілької місяців, а може і до кінця року.

Про це повідомив спікер української делегації в ТКГ, радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович в ефірі “Україна 24”, передає APnews.

“Перший заступник голови делегації керує “мінською групою”. Я думаю, що він залишиться, щонайменше, на пару місяців керівником, поки Леонід Макарович пройде лікування й реабілітацію, а може і до кінця року”, – заявив Арестович.

Нагадаємо, 29 червня перший президент України та голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук переніс операцію на серці. Через стан здоров’я 87-річний Леонід Кравчук Пропустив урочисте засідання Ради з нагоди Дня Конституції.

7 липня Кравчука на засіданні змінив голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, народний депутат від “Слуги народу” Олександр Мережко.

21 липня голову української делегації ТГК Леоніда Кравчука на засіданні замінив перший заступник голови делегації, віце-прем’єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

26 липня стало відомо, що Леонід Кравчук у реанімації у важкому стані і підключений до апарату ШВЛ після того, як переніс операцію на серці, повідомляв APnews.

Як заявив представник України в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш, хвороба голови української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука ніяк не вплине на роботу ТКГ.