Сергій Притула висловив думку: санкції наблизять до усунення російського президента.

Про він розповів  в інтерв'ю Gazeta.ua.

Повалити владу Путіна можуть самі ж агресивно налаштовані громадяни Росії. 

Таку думку висловив відомий українець Сергій Притула. Шоумен і волонтер впевнений, що карати агресивних громадян Російської Федерації можна засобом заборони залишати їм власну країну.

Як відомо, так звані патріоти з РФ часто критикують Захід, вихваляючи Росію і нинішній режим Володимира Путіна. 

Так ось щоб ентузіастів і «патріотів Великої Росії» поменшало, треба всім таким громадянам Росії заборонили залишати межі власної держави.

Телеведучий сказав: у разі, якщо росіянам все-таки заборонити виїжджати за межі їхньої країни, то вони б самі повалили владу їхнього президента Володимира Путіна. Так, про такий поворот подій можна тільки мріяти і фантазувати, каже Сергій.

Комік не приховував: «Було б просто чудово, якби всім громадянам Росії ввели заборону на виїзд за межі країни. Ні, не тільки тим 350 громадянам зі списку санкцій, а повністю всім росіянам. У тебе є паспорт громадянина Росії? – Тоді в Рязань їдь. А чому ж ти, російська патріотка в Майямі народжувати летиш? Адже в Америці одні «піндоси». Їдь в Суздаль, нехай там в місцевому пологовому будинку на світ родити маленьких патріотів Путіна».

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Не треба вам та Домініканська республіка з Карибським басейном. Вали на Байкал, плавай, пірнай, хай тебе комарі їдять. Ніяких спортивних змагань, ФІФА, УЄФА. Ніяких гастролей російського балету Європою. 

Сидіть у своїй клоаці. Вони б свого Володю Путіна самі б на вилах із Кремля винесли на другий день і розірвали б на шматки. Але це може бути лише в моїй бурхливій фантазії.

Та й проблема не тільки в Путіні. Він – білий вершечок фурункула.

 Будь хто наступний суттєво ситуацію не покращить. Навіть умовні ліберали й опозиція викликають багато питань. Олексій Навальний писав, що мала робити російська армія з грузинами у серпні 2008-го. К

оли його запитали про Крим, відповів, що "це не бутерброд, щоб совати його туди-сюди", тобто повертати його не збирається. Проблема в імперській ментальності середньостатистичного росіянина, який ностальгує за величчю Радянського союзу.