вруу

 ВР розгляне законопроект про внесення зміни до закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо пенсій” стосовно перенесення термінів прийняття закону про призначення пенсій на загальних підставах.

Як передає кореспондент УНІАН, це передбачено порядком денним засідання парламенту. Новину повідомляє Корупція.інфо

Планується, зокрема, розглянути у повторному першому читанні законопроект, який стосується надання органам Військової служби правопорядку у ЗСУ повноважень на здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень та здійснення оперативно-розшукової діяльності.

У другому читанні, зокрема, розглядатиметься законопроект про внесення змін до закону “Про організацію оборонного планування”.

Також для повторного розгляду з пропозиціями президента буде винесено закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення цін (тарифів)”.

Серед іншого розглядатиметься проект постанови про визначення кандидатури до складу конкурсної комісії з відбору на зайняття посад членів нацагентства з питань запобігання корупції.

Для включення до порядку денного, зокрема, розглядатиметься законопроект про національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/politics/1084344-rada-sogodni-sprobue-vidterminuvati-uhvalennya-pensiynih-zakoniv-najivo.html