У соціальних мережах опоненти президента намагаються жартувати з того, що перша особа держави на лижній трасі супроводжує чотири охоронці.

З цього приводу хочемо звернути увагу на те, що Зеленський, на відміну від «опозиції», відпочиває в рідних Карпатах, а не на Мальдівах та інших теплих морях. Висловився щодо цієї вакханалії політичний аналітик Михаїл Шнайдер.

“Тут любителі шоколаду зчинили крик щодо того, що Володимир Зеленський наважився на кілька днів поїхати на Відпочинок. Ну, це просто Смішно. По-перше Володимир Олександрович вирушив до наших рідних Карпат, а не на Мальдіви чи Галапагоські острови, як це робив “Гетьман”. А по-друге, наш президент не робот, а проста людина, якій так само і як нам з вами просто потрібний Відпочинок. Так що включаємо критичне мислення друзі і не ведемося на всілякі провокації. І не забуваємо про те, що все у нас буде ДОБРЕ. Все буде Україна”, – зазначив аналітик.

Він також додав, що чинний президент не був втягнутий в жодну схему.

“Для мене одним з головних досягнень останніх трьох років, є виникнення гордості за нашу країну і нашого Президента. Тепер мені абсолютно не соромно розповідати своїм іноземним знайомим про те, хто керує нашою Державою. Адже на сьогоднішній день абсолютно НІХТО не може звинуватити нас в тому, що глава України вкрав хоч одну копійку або побудував якісь схеми і теми. І повірте, це дуже і дуже дорого”, – пише Шнайдер.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський повідомив, що поїхав на гірськолижний курорт Буковель в Івано-Франківській області для «короткого відпочинку».

Про це він розповів у вівторок, 4 січня, на своїй сторінці у Facebook.

«Як прекрасна наша Україна! Вкотре в цьому переконався, подорожуючи з Києва до Буковеля для короткого зимового відпочинку. Безкраї степи, пагорби у тумані, дим з димових труб придорожніх будинків… Ось на горизонті видніються рідні Карпати… Завдяки Великому будівництву подорожі по Україні стають безпечнішими та зручнішими, і незабаром українці зможуть легко та приємно дістатися на власному автомобілі і до гірськолижних курортів Карпат, і до узбережжя Чорного чи Азовського моря», — написав Зеленський.