У Верховній Раді одразу після відкриття ранкового засідання було оголошено півгодинну перерву на вимогу фракцій “Голос” та “Батьківщина”.

Голова ВР Дмитро Разумков відкрив ранкове засідання парламенту, після чого майже одразу повідомив, що дві фракції просять перерву на 30 хвилин. Разумков закликав лідерів фракцій на консультації. Про причини перерви не повідомлено.

Перед початком засідання парламенту ряд членів фракції “Слуга народу” розташувалися біля входу до президії та поблизу трибуни ВР з тим, щоб унеможливити блокування роботи, як зазначають джерела Разумков виглядав втомленим та розлюченим.

В свою чергу, аграрний комітет Верховної Ради у четвер зранку розглядав поправки до законопроекту про ринок землі, Юлія Тимошенко та Наталія Королевська називають засідання незаконним.

“Зараз голова Верховної Ради збирає лідерів фракцій. Ми хочемо зібрати не тільки лідерів фракцій, а запросити головне юридичне управління Верховної Ради для того, щоб дуже чітко і ясно нам пояснили, як може продовжуватися засідання комітету, яке відбувається повністю в незаконній площині – сказала Тимошенко.

Зрештою сьогодні в засіданні аграрного комітету оголосили перерву до 17:30.

Підтримала вчорашню витівку Леді Ю і головний мораліст Ради, Ірина Геращенко, яка опублікувала відео, на яких видно, як Тимошенко жбурляє документи, голови комітету. Так це прокоментувала Геращенко:

Й поки нормальні люди чекають Миколая, слуги вночі проводять засідання аграрного комітету. Навіщо? Відповіді немає, як і на інші безумства турборежиму . ЮВТ вже принесла їм різочки.

Українці приголомшені такими словами Геращенко і пишуть їй в коментарях, гнівні тиради, зазначаючи, що саме вона, завжди виступає проти такої поведінки депутатів, тільки чомусь коли це стосується не її фракції, вона завжди підтримує радикальні дії.

В свою чергу, нардеп від фракції «Слуга народу» Микола Тищенко в інтерв’ю виданню «СТРАНА» розповів, як ставиться до своєї колеги по парламенту нардепа Ірини Геращенко.

«Знаєте, Геращенко давно працює в парламенті. А я недавно. Тому я вирішив запитати, чому вона себе веде не як парламентарій, а постійно шукає якісь неприємності. Мені відповіли: «Микола, не звертай уваги. Про Геращенко в Раді говорять або добре, або нічого », – сказав Тищенко.

Депутат зазначив, що Геращенко весь час зла і нервова, «хоч і блондинка». Він порівняв її з принцесою на горошині, яка помітить горошину навіть під 12 матрацами.

«Знаєте, є ляльки вуду, а у Ірини Геращенко є матраци вуду. Вона малює жертву на матраці і тяжко працює в неї голки. Це не моє міркування, це реальні чутки », – заявив Тищенко.