У Китаї озброєна ножем 39-річна жінка проникнула на територію одного з дитячих садків та накинулася на його вихованців. Діти в той час робили зарядку на вулиці.

За останною інформацією, було поранено щонайменше 14 дітей. Постраждалих доставили в лікарню.

Жахливий інцидент стався в п'ятницю, 26 жовтня, в китайському місті Чунцин.

Нападницю знешкодили охоронці. Чому жінка зважилися на такий вчинок – невідомо. Проте джерела стверджують, що зловмисниця вирішила таким способом «помститися суспільству» після того, як гучно посварилася з чоловіком.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Варто зазначити, що випадки нападу дорослих на дітей в Китаї не рідкість. Тільки в цьому році у Китаї відбулося два подібних напади.За інформацією поліції, напад стався о 09:30 за місцевим часом (4:30 за київським часом) біля воріт дитячого садка, коли діти поверталися в будівлю після ранкової зарядки.

Мотиви нападу залишаються невідомими, хоча деякі місцеві ЗМІ повідомляють, що жінка була незадоволена діями влади, чим і хотіла показати свій протест. Нападницю заарештували відразу на місці інциденту. 

Днякі місцеві ЗМІ повідомили, що двоє дітей загинули, проте поліція це спростувує та закликає не поширювати неправдиві чутки. Збройні напади – досить рідкісне явище в Китаї, однак в останні роки в країні трапляються напади з ножами на школи і дитсадки, не пов'язані між собою. Зазвичай їх роблять люди, які хочуть помститися чиновникам або конкретним особам, або хворі на психічні розлади.