росіянин в вишиванці

Вчора, 21 травня, у Москві активісти самотужки організували міні-флешмоб підтримки українців. Зібравшись на Чистих ставках десяток «адекватних росіян», як вони самі себе називають, вітали українців із Днем вишиванки. Цікаво, що самі учасники були вбрані у вишивані сорочки. Записане відео звернення із зустрічі опубліковане в інтернеті росіянином Володимиром Шрейдлером.
Новину повідомляє  «Преса України», передає Корупція.інфо
Ніхто із перехожих не реагує на людей. Здебільшого москвичі посміхаються, або ж взагалі відвертаються.
Під час зібрання активісти вітали українців із Днем вишиванки та вітались популярною, та навіть актуальною фразою «Слава Україні». Побажання звучали різні, але всі вони, в основному, стосувались звільнення території України «від рашистсько-фашистських загарбників». 

 

«Щоб до наступного Дня вишиванок ні одної фсбешної тварини не було на території України» , – сказав один із учасників міні-флешмобу у вишиванках. 

На вишиванку у Москві не реагують. Агресію у росіян викликає лише український Прапор, відзначають учасники московської акції

«Когось із вас можна вбити, когось захопити в полон, але перемогти українців – не реально. Тримайтесь – адекватні росіяни з вами», – сказав чоловік, який прийшов на своєрідне зібрання у вишиванці. 

Нагадаємо, вчора 21 травня в Україні відзначали свято української вишиванки. Мережа просто зірвалась фотозвітами від українців, які масово приходили на робочі місця у вишитих сорочках. У всіх областях України на центральних площах збирались активні громадяни, які були вбрані у національний одяг.