Сьогодні, 30 листопаду, Атестаційна колегія Міністерства освіти та науки скасувала рішення про присудження нардепу від ОПЗЖ Іллі Киві наукового ступеню “кандидат наук з держуправління”.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці написала народна депутатка з фракції “Слуга народу”, голова підкомітету з питань вищої освіти Верховної Ради Юлія Гришина.

Вона наголосила на тому, що рішення було прийнято одноголосо.

“Щойно на засіданні Атестаційної колегії МОН одноголосно було ухвалено рішення про відміну рішення спецради Інституту підготовки кадрів держслужби зайнятості про присудження Іллі Ківі наукового ступеня кандидата наук з держуправління”, – йдеться в повідомленні.
За її словами, крім того, керівника спецради, наукового керівника та опонентів, які брали участь у захисті дисертації Кивою, позбавили права займатись відповідними видами наукової діяльності протягом двох років. 
Нагадаємо, що у червні цього року МОН здійснило перевірку матеріалів щодо надання Киві ступеня кандидата наук, де з’ясувалося, що станом на 23.11.2021 року Киві Іллі Володимировичу не присуджено науковий ступінь кандидата наук з державного управління. 
Тому зараз, формально, його ніхто й не позбавляв ступеня кандидата наук, адже його в нього ніколи й не було, не зважаючи на гучні заяви Киви про те, що його, мовляв, цього позбавили. Він також називав це формальним приводом для його дискредитації.