В Україні ретельніше слідкуватимуть за вантажними перевізниками.

Міністерство інфраструктури  Європейського банку реконструкції та розвитку запускає пілотну версію так званої інтелектуальної транспортної системи зважування транспорту під час руху.
Про це повідомили у прес-службі відомства, передає Корупція.Інфо.

Міністерство разом Укравтодором облаштує п’ять пунктів автоматичного контролю за транспортом на дорогах поблизу столиці.

WiM-комплекс фіксуватиме машини, які явно перевантажені. Інформація надходитиме до спеціальних служб контролю і далі інспектори затримуватимуть цей транспорт та здійснюватимуть перевірку. Проти порушники будуть застосовувати санкції.

Популярне: “Часто мала проблеми зі здоров’ям”: в університеті, де вчиться Зайцева розповіли всю правду про неї

"Мета проекту – підвищення ефективності державного контролю за дотриманням вагових обмежень вантажними перевізниками. Це дозволить зберегти дороги від руйнування і зменшити ймовірність і тяжкість наслідків дорожніх аварій за участю вантажівок", – зазначив міністр Володимир Омелян.

Крім того, за словами міністра, на українських дорогах встановлять камери відео спостереження, що аналізуватимуть рух усіх видів транспорту та фіксуватимуть порушення ПДР, особливо це стосується ділянок з високим показником смертельних ДТП.