План по Бахмуту – це повне оточення міста флангами для того, щоб зробити існування російської армії в цьому населеному пункті просто неможливим, розповів екс-командир полку “Азов” Максим Жорін.

“Коли ми зараз говоримо про бої за Бахмут, то насамперед, звичайно, основні надзвичайно важливі бої відбуваються навколо Бахмута, а саме на півночі та півдні самого міста. Всім подобаються хороші новини про просування української армії, але треба пам’ятати, що за цим кров і піт наших бійців, які реально роблять неможливі речі, які рухаються вперед, вибивають ворога з позицій, які потім закріплюються на цих позиціях, а потім ще рухаються далі”, – розповів Жорін для Апостроф TV.

Він зазначив, що зараз є певні успіхи, але поки що не потрібно поспішати говорити про результат, оскільки до нього ще далеко.

“Але щодня вибивається з позицій ворог, і продовжуємо планувати для розвитку успіху цього надалі. План стосовно Бахмуту – це повне оточення міста по флангах для того, щоб зробити існування російської армії в Бахмуті просто неможливим. Техніку вони використовують, особливо це стосується регулярних частин. З того, що суттєво відрізнялось від подій тиждень тому, то це дуже широке використання авіації – у нас буває за добу по три-чотири рази авіаційні удари по наших позиціях, що раніше, безумовно відбувалось, але не в такій кількості. Це свідчить про те, що у них дуже серйозні проблеми”, – продовжив військовий.