У Києві навколо запланованого на 17 червня маршу ЛГБТ продовжує наростати скандал, передає Корупція.Інфо

Уповноважена Верховної Ради з прав людини розповіла, що до неї за останнім часом надійшла величезна кількість заяв від прихильників акції, яким приходили повідомлення з погрозами. Крім цього невідомі планують організувати масштабну акцію полювання на учасників. За кожного побитого – нагорода.

Популярне: «Пророцтво про тяжку смерть Путіна та таємниці Порошенка»: Що відомо про фіналіста «Битви Екстрасенсів» Максима Гордєєва

«І на цей раз публічна дискусія навколо цього заходу набуває загрозливого ​​забарвлення. Загрози влаштувати так зване «сафарі» з призами за кожного побитого правозахисника, публічні домовленості про різні прояви ксенофобії під час проведення акції – все це змушує мене звернутися до всіх громадян і до кожного окремо », – зазначає Денисова.

Омбудсмен закликала українців толерантно поставитися до майбутньої акції і припинити розпалювати ворожнечу. Людмила закликала політиків також виступити з заявами на підтримку мітингу, так як саме вони формують громадську думку.

Денісова додала, що вже звернулася до голови Національної поліції і мера Києва Віталія Кличка, з проханням забезпечити прихильникам ЛГБТ захист.