У колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі та його сторонників не вдалося швидко зробити потрібні Україні прориви.

 Про це заявив член політичної ради "Рух нових сил" та колишній заступник Генерального прокурора Давид Сакварелідзе в ефірі популярного телеканалу.

Він розповів, що Саакашвілі завжди був активним учасником політичних процесів у Грузії і зараз також підтримує свого кандидата.

"Ще коли він був губернатором Одеської області, він зробив агресивні політичні заяви міжнародного характеру, підтримуючи свою владну партію в Грузії, тому що він є серйозним фактором, і тоді, в 2016 році, підтримав свою паралментальну фракцію, і зараз підтримує свого кандидата" , – сказав Сакварелідзе.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

По його думку, Саакашвілі мріє "про великі перемоги у великій політиці".

"Україна для нього це той випадок, де я не думаю, що він колись забуде і не буде битися і не доведе почате до кінця. Я б не сказав, що у нас не вдалося. У нас не вдалося швидко зробити прорив, Якщо б нас було більше, якби б оппозиційний політичний спектр був ширшим, тепер був би абсолютно інший формат ", – додав Сакварелідзе.

"Ми не схиблені , щоб отримувати задоволення, коли тебе дьоргають і викидають з країни, або на тебе заводять штучні кримінальні справи і таскають по судам і допитам, але раз ми всі прийняли для себе рішення вступити в бій, в якому ми обов'язково переможемо, потрібно доводити до кінця ", – завершив він.

Нагадаємо, колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі порекомендував керівнику України Петру Порошенко знайти хорошого адвоката, так як він найближчим часом може бути засуджений за державну зраду.

«Порошенку я хочу побажати хорошого адвоката, який буде захищати його, коли його будуть судити за корупцію, крадіжку багатомільярдного майна України і те, що він використовував державну владу для особистого збагачення, підвів усіх українців, і, можливо, за державну зраду», – заявив Саакашвілі.

На думку політика, Порошенко міг би стати для України "більш великим, ніж Мазепа чи Хмельницький". Але, як зазначив Саакашвілі, Порошенко змінив подібну можливість "на кілька мільярдів доларів".