У разі, якщо знайдуться підтвердження слів нардепа Тетяни Ричкової про те, що парламентарка Надія Савченко цього тижня на Донбасі закликала українських військових покинути пости і влаштувати державний переворот у Києві, їй можуть пред'явити звинувачення у державній зраді, передає Корупція.Інфо

Популярне:  Прощайтесь із субсидіями: стало відомо у кого їх заберуть в першу чергу

«Я не хочу давати оцінку, я думаю, що найближчим часом це повинні зробити СБУ і ГПУ, оскільки дії нардепів не в підпорядкування МВС. Якщо інформація, надана Тетяною Ричковою, підтвердиться, то це пряма ознака статті 109 (державна зрада та заклики до повалення конституційного ладу), це серйозні звинувачення», – каже Шкіряк.

Радник міністра внутрішніх справ каже, що у нього немає підстав не довіряти Ричковій, до того ж він сам подзвонив українським військовослужбовцям на Донбасі, які підтвердили, що такі заяви від Савченко мали місце бути.

«Я сьогодні по телефону спілкувався з нашими хлопцями. Вони підтвердили, що чули відповідні розмови від своїх товаришів. На особистому рівні я можу сказати, що хлопці підтверджували, що щось таке мало місце», – заявив Шкіряк.

За його словами, ВРУ повинна реагувати на такі ситуації і відверті антидержавні деструктивні прокремлівські дії.

«Не може одна людина підміняти і брати на себе функції держави. Це стосується і поїздки в «ДНР» … Я не виключаю, що можуть навіть заради подальшої розкрутки цього персонажа віддати когось із полонених. Тому це дуже серйозні речі і потрібна державна позиція і адекватна реакція ГПУ і СБУ після підтвердження або не підтвердження факту», – зазначив Шкіряк.

Як повідомлялося раніше, народний депутат Надія Савченко на цьому тижні перебувала біля ДАПу, де підбурювала українських військових полишити свої позиції та йти захоплювати владу у Києві.

Про це під час засідання Ради розповіла нардеп від БПП Тетяна Ричкова.