Мешканка Закарпаття Віолетта Македон, яка в 2016 році стала педагогом року в Україні, поїхала на заробітки до Європи, передає Корупція.Інфо

Креативний, перспективний і дуже комунікабельний педагог “з таким високим державним званням в школі більше не працює. Пані Віолета, як виявилося, поки вирішила розширювати поле своєї діяльності далеко від рідної країни – в далекому Лондоні.

Там для неї великі перспективи, там, за ії словами, вона зможе себе краще реалізувати. Тим більше, що сама ще молода і на неї чекають хороші перспективи. На думку Віолетти Македон, нічого дивного в її від’їзді немає, рішення вона прийняла зважене і правильне.

Щодо лондонського життя, то зупинилася в одній тамтешній сім’ї, яка займається фотобізнесом. Чоловік – місцевий, а дружина українка. Обидва дуже зайняті, адже там, за словами Македон, усі в постійному русі і несамовито працюють, заробляючи гроші.

Вчительці року доручили доглядати за дідусем на ім’я Боб, з яким вона, згідно із заздалегідь розробленим планом, гуляє по столиці, відвідує музеї, театри, парки, інші знакові місця Лондона тощо.

Сім’я неабияк задоволена, що вісімдесятирічним дідусем займається така шановна молода жінка-українка, яка досконало знає англійську.

 

 

 

Популярне: Ледь не повбивали дітей! П’яні депутати влаштували перестрілку просто на дитячому святі